اجاره جت فن

09127350639 - 09123333417 : تلفن سفارشات

Flex Admin

اجاره جت هیتر گازی

اجاره جت فن ها دسته ای از فن های محوری می باشند که به دلیل استفاده از پروفیل ویژه در پروانه ها و فرم خاص بدنه، قادر هستند به سرعت های دورانی بالا رسیده و حجم زیادی از هوا را در فشار بالا جا به جا کنند. این ویژگی اجاره جت فن ها موجب شده است که در شرایطی که نیاز به هوا دهی زیاد در فضای کم می باشد از آنها استفاده گردد.

یکی دیگر از قابلیت های ویژه اجاره جت فن ها، پرتاب هوا و ایجاد یک فضای حرکتی برای جریان هوا است. دلیل این امر سرعت بالای خروج هوا از جت فن ها است. این خاصیت کمک می کند در مواردی که نیاز به سرعت بالای جریان هوا باشد بتوان با استفاده از  اجاره جت فن به این خواسته رسید.  

09127350639 - 09123333417 تلفن سفارشات
Logo (left or right) + Megamenu (left or right).
اجاره جت فن گازی
Flex Header
پروانه در جت فن ها وظیفه تامین جریان هوای مورد نیاز محیط را دارند که با توجه به سرعت بالای این پروانه ها که تقریبا بی صدا می باشند، فرم مناسب پروفیل نقش به سزایی در بالا رفتن کارآیی آنها ایفا می کند و با توان حرارتی 50000 وات باعث گرم کردن محیط در کوتاه ترین زمان ممکن می شوند.
کرایه جت فن شهری
Centered Logo

انتخاب جت فن ها بر اساس توان دستگاه به کیلو کالری می باشد. از جمله ویژگی های جت فن ها می توان به راندمان حرارتی بالا، قابلیت نصب ترموستات محیطی برای کاهش مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری آسان و دسترسی راحت سوخت و مجهز به شعله      .پخش کن اشاره کرد که آن را از دیگر بخاری ها متمایز می کند.

پروانه اصلی: پروانه در جت فنها وظیفه تامین جریان هوای مورد نیاز را دارند.

اجاره جت هیتر
Addspace Header
جت فن های شرکت هیتر رنت 220 ولت مصرفی دارند که برق مصرفی آن تک فاز می باشد. وزن این جت فن ها 21 کیلو گرم و ابعاد دقیق آن به صورت طول : 1 متر، عرض : 30 سانتی متر و ارتفاع : 42 سانتی متر است که مناسب جهت گرما کردن فضاهای بزرگ تا 1000 متر می باشد. 

پروانه اصلی: پروانه در جت فنها وظیفه تامین جریان هوای مورد نیاز را دارند.

کرایه جت هیتر
Transparent Header
جت فن های شرکت هیتر رنت 220 ولت مصرفی دارند که برق مصرفی آن تک فاز می باشد. وزن این جت فن ها 21 کیلو گرم و ابعاد دقیق آن به صورت طول : 1 متر، عرض : 30 سانتی متر و ارتفاع : 42 سانتی متر است که مناسب جهت گرما کردن فضاهای بزرگ تا 1000 متر می باشد. عمر این جت فن ها طولانی است